Kurs Animatora 21.10.2017

Zapraszamy na Kurs Animatora prowadzony przez kadrę z wieloletnim doświadczeniem w tym zawodzie.

Termin – 21.10.2017, g.9:00 – łącznie 7 godzin zegarowych, w tym 2 godziny praktycznego zastosowania umiejętności w trakcie prowadzenia imprezy.

Cena: 120 zł

Najlepsi uczestnicy otrzymają propozycję pracy w Centrum Dzieciaki już od początku listopada!

Zakres wiedzy i umiejętności:

W trakcie kursu nauczycie się modelować balony, malować twarze, pracować z chustą i spadochronem animacyjnym. Będziecie tworzyć własny płyn do wielkich baniek mydlanych i sprzęt niezbędny do ich puszczania.

Odkryjecie wiele zabaw, gier i tańców, dowiecie się gdzie szukać inspiracji, nauczycie się planować imprezę nawet na 1000 osób.

Całą wiedzę przekażą wam pracownicy Centrum Dzieciaki, którzy mają kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, a animacją imprez zajmują się już od sześciu lat. Kurs odbędzie się w najlepszym możliwym miejscu – sali zabaw, a pod jego koniec uczestnicy będą mogli poprowadzić zabawy w trakcie imprezy urodzinowej dla dzieci.

Kurs ma na celu nie tylko przekazanie wiedzy, ale także wyłonienie najbardziej obiecujących osób, które będą mogły podjąć pracę na imprezach organizowanych przez Centrum Dzieciaki już od początku listopada.

Ilość miejsc na kursie ograniczona. Obowiązuje wpłata rezerwacyjna w wysokości 50 zł

Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

REZERWUJ