Kurs Animatora 8-9.04.2017

Zapraszamy na Kurs Animatora prowadzony przez kadrę z wieloletnim doświadczeniem w tym zawodzie.

Termin – 8-9.04.2017 – łącznie 9 godzin zegarowych, w tym 2 godziny praktycznego zastosowania umiejętności w trakcie prowadzenia imprezy.

Cena: 120 zł

Najlepsi uczestnicy otrzymają propozycję pracy w Centrum Dzieciaki już od początku maja!

Zakres wiedzy i umiejętności:

W trakcie kursu nauczycie się modelować balony, malować twarze, pracować z chustą i spadochronem animacyjnym, obsługiwać zamki dmuchane. Będziecie tworzyć własny płyn do baniek mydlanych i opracujecie własny program pokazu baniek. Będziecie mieli okazję poznać specyfikę pracy z mikrofonem i prowadzenia imprezy.

Odkryjecie wiele zabaw, gier i tańców, dowiecie się gdzie szukać inspiracji, nauczycie się planować imprezę nawet na 1000 osób.

Całą wiedzę przekażą wam pracownicy Centrum Dzieciaki, którzy mają kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, a animacją imprez zajmują się już od sześciu lat. Kurs odbędzie się w najlepszym możliwym miejscu – sali zabaw, a pod jego koniec uczestnicy będą prowadzili zabawy w trakcie imprezy, przygotowanej specjalnie z myślą o kursie.

Kurs ma na celu nie tylko przekazanie wiedzy, ale także wyłonienie najbardziej obiecujących osób, które będą mogły podjąć pracę na imprezach organizowanych przez Centrum Dzieciaki już od początku maja.

Ilość miejsc na kursie ograniczona. Obowiązuje wpłata rezerwacyjna w wysokości 50 zł

Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

rezerwuj